✳♈❋ خانــواده من ❋♈✳

.×.×.×.×.پرپروک يعنی پروانــــــــه.×.×.×.×.

داشتن پوست سالم و شاداب در تابستان

1393/5/23 2:07
نویسنده : خاله ی مهربون
621 بازدید
اشتراک گذاری

تابستان فصل گرما، مسافرت، و بیرون رفتن های طولانی برای کار یا تفریح است. در این فصل، علاوه بر همه ی فعالیت هایی که برای گذراندن یک تابستان شاد و پر هیجان در گوشه ی ذهنمان جا داده ایم، باید فکری اساسی برای مراقبت های شخصی از پوست خود بکنیم

برای شاداب نگه داشتن پوست در تابستان به چه چیزهایی نیاز داریم؟

 

ضد آفتاب
آفتاب داغ تابستانی باعث می شود استفاده از این عضو مهم و حیاتی را هیچوقت فراموش نکنیم. ضد آفتاب یکی از محصولاتی است که بی توجهی به استفاده از آن میتواند پشیمانی های طولانی مدت به جا بگذارد. برای داشتن پوست شفاف بدون لک، خال، یا منفذه های درشت، کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید.

مرطوب کننده مخصوص پوست
آیا بعد از اینکه از حمام برمیگردید، صورتتان را مرطوب می کنید؟ هر کسی باید برای مراقبت از زیبایی خود، یک کرم مرطوب کننده متناسب با جنس پوست خود داشته باشد. ازمرطوب کننده بعد از حمام و یا هر گاه پوستتان با آب تماس پیدا کرد استفاده کنید.

شوینده صورت غیر صایونی مخصوص پوست
شستن مرتب صورت با شوینده های غیر صابونی به تمیزی و سلامت پوستتان کمک می کند و آن را پاکیزه نگه میدارد. خیلی از جوش هایی که روی صورتمان میبینیم، نتیجه ی استفاده نکردن از شوینده به طور مرتب است. از شوینده های غیر صابونی صبح و شب و هر بار که آرایش خود را پاک می کنید استفاده کنید.

ماسک اسکراب
استفاده از ماسک های اسکراب، علاوه بر لذت پنهانی ای که دارد، از پیدا شدن دانه های سر سیاه روی پوست جلوگیری میکند و پوستتان را شاداب و تمیز نگه میدارد. هفته ای 1-2 بار از ماسک ههای اسکراب استفاده کنید.

محصولاتی که در این زمینه ما به شما پیشنهاد میکنیم، محصولات برند سینره است، چون هم محصول ایرانی با کیفیت بالاست، و هم پایه ی موادی که در محصولاتش استفاده میشود پایه ی گیاهی است که نه تنها برخلاف مواد شیمیایی مضر نیست، بلکه فواید درمانی زیادی نیز دارند.
محصولات سینره به نسبت کیفیت خوبی که دارند، قیمت مناسبی دارند، که آن را به گزینه خوبی برای سالم پشت سرگذاشتن تابستان تبدیل می کند.

پسندها (0)
شما اولین هوادار باشید!
نظرات (1) ارسال نظر
مامان ز✿ـرا
24 مرداد 93 16:16
خالهء مهربون ماسک اسکراب رو میشه خودمون درست کنیم یا باید از بیرون خریداری کرد؟