✳♈❋ خانــواده من ❋♈✳

فیلم پورنوگرافی واقعی است؟

1394/8/25 16:44
نویسنده : خاله ی مهربون
1,377 بازدید
اشتراک گذاری

وب سایت نی نی بان: رابطه جنسی فعالیتی است که با هیچ چیز دیگر در زندگی مشابه نیست و زمانی که بین زن و شوهر این اتفاق به خوبی بیفتد، عمق ارتباط و صمیمیت رابطه بیش می‌شود.
 

شاید برخی این‌طور استدلال کنند که در حال حاضر پیشرفت‌هایی که در علم و پیشگیری از بارداری صورت گرفته موانع جنسی از میان برداشته شده‌اند و زوجین بعد لذت از رابطه را وارد زندگی‌شان کرده‌اند. این در حالی است که به عقیده بسیاری از متخصصان بسیاری از زوجین اساسی‌ترین موارد را درباره رابطه جنسی نمی‌دانند. با هم برخی از آنها را مرور میکنیم.

میل جنسی طبیعی و جهانی است
اگر هیچ میل جنسی وجود نداشته، هیچ رابطه جنسی شکل نمی‌گرفت و در نتیجه هیچ انسانی به دنیا نمی‌آمد. همانطور که اگر رابطه جنسی وجود نداشت هیچ دلفین، کبوتر یا ماری هم نبود. ما معمولا از عبارتی به عنوان جفت‌گیری برای صحبت کردن راحت‌تر در این باره استفاده می‌کنیم.
 

دانستنی‌های رابطه جنسی


هرزه‌نگاری واقعیت ندارد
برخی افراد به ویژه مردان نمی‌توانند درباره تجربه جنسی‌شان راحت صحبت کنند و تصور می‌کنند آنچه در برخی از شبکه‌های اجتماعی به عنوان پورنوگرافی وجود دارد، همان چیزی که برای همه اتفاق می‌افتد. در حالی که اینطور نیست و نه مردان و نه زنان در این فیلم‌ها واقعی نیستند و بسیاری از موقعیت‌ها و شرایط به گونه‌ای است که هیچکس در زندگی‌اش تجربه نمی‌کند. اگر شما یا همسرتان چیزی را دوست دارید بهتر است واضح درباره آن با هم صحبت کنید.

رابطه جنسی سس مخصوص رابطه است
رابطه جنسی فعالیتی است که با هیچ چیز دیگر در زندگی مشابه نیست و زمانی که بین زن و شوهر این اتفاق به خوبی بیفتد، عمق ارتباط و صمیمیت رابطه بیش می‌شود. 

مردان هم هورمونی هستند
تستوسترون هورمون جنسی کلیدی در مردان است. زمانی که سطح این هورمون کاهش پیدا می‌کند مردان هم ممکن است مانند زنان « هورمونی» رفتار کنند. به این ترتیب نه تنها میل جنسی آنها کاهش پیدا می‌کند بلکه بدخو، خسته و احساساتی می‌شوند. سطح تستوسترون با افزایش سن کاهش پیدا می‌کند اما در هر سنی ممکن است این اتفاق بیفتد. استرس و خواب ناکافی دو علت شایع کاهش هورمون در مردان جوان است. با بازگشتن هورمون به حالت طبیعی این علائم هم بهبود پیدا می‌کند.

رابطه جنسی خسته کننده رایج است
بسیاری از زوجین در اوایل زندگی مشترک رابطه جنسی را هیجان انگیز تصور می‌کنند اما بعد از مدتی آن را خسته کننده و قابل پیش بینی می‌بیننند. این به آن معنا نیست که رابطه آنها دچار مشکل شده است. واقعیت این است که زندگی همیشه نمی‌تواند هیجان انگیز باشد. با این حال کلید تازه نگه داشتن رابطه جنسی، تنوع است. 

مردان می‌خواهند دهنده باشند
برخلاف آنچه تصور می‌شود که مردان در رابطه جنسی خودخواه بوده و تنها به لذت خود توجه می‌کنند، آنها داستان متفاوتی دارد. زمانی که در یک رابطه احساسات حاکم باشد این برای مرد بسیار مهم است که لذت جنسی را به شریک زندگی خود ارائه کند. 

مشکلات جنسی در مردان شایع است
حدود ۵۰ درصد از مردان بین سنین ۴۰ تا ۷۰ سال دچار مشکلات نعوظ در رابطه جنسی‌شان هستند. انزال زودرس نیز ۲۰ درصد از مردان را تحت تاثیر قرار می‌دهد و یک سوم از مردان بیش از ۴۵ سال دچار کاهش تستوسترون هستند که باعث مشکلاتی در نعوظ می‌شود اما خبر خوب این است که همه این مشکلات با موفقیت درمان می‌شود.

مشکلات جنسی در زنان هم شایع است
زنان کنترل بیشتری بر حس جنسی و بدن‌شان دارند اما این به آن معنا نیست که رابطه جنسی به راحتی انجام می‌گیرد. زنان هم مانند مردان در اوایل زندگی ممکن است عصبی باشند و با مشکلاتی مانند بی‌میلی، مشکل انگیختگی یا خشکی و درد واژن مواجه باشند. خوشبختانه بسیاری از این مشکلات با صبر و مهربانی قابل حل است. 

پسندها (2)
نظرات (0) مشاهده جعبه ارسال نظر
انصراف