سرگرمی کودکان

✳♈❋ خانــواده من ❋♈✳

.×.×.×.×.پرپروک يعنی پروانــــــــه.×.×.×.×.

پست ثابت

+ بازدید :
+ نوشته شده در چهارشنبه 21 شهريور 1396ساعت 4:36 توسط خاله ی مهربون

جمله سازی با طنز

سلام بچه های عزیز و دوستان خوبم، لبخند زدن خیلی زیباست امیدوارم با این مطلب لحظه ای لبخند روی لب های زیباتون شکوفه کنه...

جمله سازی با طنز


ادامه مطلب
سرگرمی کودکان + بازدید : 61
+ نوشته شده در چهارشنبه 21 شهريور 1396ساعت 4:59 توسط خاله ی مهربون |

نقاشی های کودکان با موضوع ماه رمضان

سرگرمی کودکان + بازدید : 1300
+ نوشته شده در يکشنبه 16 خرداد 1395ساعت 21:57 توسط خاله ی مهربون |

چند پیشنهاد برای سرگرم کردن بچه‌ها در خانه

نی نی سایت: کودکان علاقه عجیبی به تولید سر و صدا دارند. کافی است کودک را مقابل تلوزیون و در حال پخش برنامه ای پر سر و صدا رها کنید تا ببینید با چه علاقه خیره کننده ای محو تصاویر می شود.

ادامه مطلب
سرگرمی کودکان + بازدید : 443
+ نوشته شده در پنجشنبه 15 بهمن 1394ساعت 8:27 توسط خاله ی مهربون |

نقاشی دهه فجر برای کودکان

در این مقاله مجموعه ای از نقاشی های کودکانه راجع به دهه فجر برای شما کودکان عزیز جمع آوری شده است.امیدواریم از دیدن آن ها لذت ببرید.

ادامه مطلب
سرگرمی کودکان + بازدید : 2026
+ نوشته شده در يکشنبه 11 بهمن 1394ساعت 18:33 توسط خاله ی مهربون |

بیایید با هم درس بخوانیم!

نشانیِ نوشته ی زیر، کتاب فارسی سوم دبستان، صفحه ی شصت و دو ٦٢ می باشد.
 


ادامه مطلب
کودک و کتاب,سرگرمی کودکان + بازدید : 641
+ نوشته شده در دوشنبه 14 ارديبهشت 1394ساعت 14:03 توسط خاله ی مهربون |

بیایید با هم درس بخوانیم!

نشانیِ نوشته ی زیر، کتاب فارسی سوم دبستان، صفحه ی هشت 8 می باشد.


ادامه مطلب
سرگرمی کودکان,کودک و کتاب + بازدید : 624
+ نوشته شده در شنبه 5 ارديبهشت 1394ساعت 18:58 توسط خاله ی مهربون |

چطوری بچه ها رو ببریم ماهیگیری؟

گردالی: یکی از کار هایی که می تونه در عین حال که برای بچه ها سرگرم کننده هست،  آرامش کافی برای یک هفته جدید و شلوغ کاری رو تامین کنه، ماهیگیریه. خیلی خوب می شه اگر بتونیم صید خوشحال کننده ای هم داشته باشیم . این کار می تونه صبر و مهارت های بچه ها تقویت کنه. حتما هم لازم نیست از بهترین امکانات استفاده کنید تا صید مناسبی داشته باشید .
 


ادامه مطلب
سرگرمی کودکان,؟ و پاسخ + بازدید : 944
+ نوشته شده در چهارشنبه 3 دی 1393ساعت 15:57 توسط خاله ی مهربون |

نقاشی 4 ساله‌ها همه چیز را لو می دهد!

خبرآنلاین: دانشمندان می‌گویند که توانایی یک بچه چهارساله برای نقاشی کردن می‌تواند در پیش‌بینی این‌که آنها در ده سال آینده چقدر باهوش خواهند بود، استفاده شود.

تحقیق جدیدی نشان می‌دهد که شاید والدین، وقتی با خط‌خطی‌هایی مواجه می‌شوند که کودکشان به عنوان کار هنری از مدرسه یا مهد به خانه آورده، به آنها بخندند، اما باید بدانند که تلاش‌های خلاقانه کودکان می‌تواند معانی جدی داشته باشد.
 


ادامه مطلب
سرگرمی کودکان + بازدید : 582
+ نوشته شده در دوشنبه 17 شهريور 1393ساعت 10:23 توسط خاله ی مهربون |

کارهای هنری خلاقانه برای کودکان 2 ساله

استقلال در حال شکل‌گیری و علاقه‌ی کودک دو ساله‌ی شما به رنگ‌ها و سایر مفاهیم، در کنار افزایش گستره‌ی توجه او، این سن را به یک موقعیت عالی برای نقاشی و طراحی تبدیل می‌کند.


ادامه مطلب
سرگرمی کودکان,کودک و بازی + بازدید : 766
+ نوشته شده در سه شنبه 11 شهريور 1393ساعت 17:36 توسط خاله ی مهربون |

در این سن، ورزش برای بچه‌ها ممنوع!

مجله سیب سبز: بچه‌ها که از آب و گل در می‌آیند، خانواده‌ها شروع می‌کنند به برنامه‌ریزی. پدر کلاس موسیقی پیشنهاد می‌کند و مادر اصرار دارد که بچه قبل از هر چیزی باید به کلاس زبان خارجه برود. کلاس‌های نقاشی، مجسمه‌سازی و ... هم که باید جزء برنامه باشد. بعضی از این خانواده‌ها هم که به ورزش علاقه‌مندند، کلاس‌های ورزشی را برای آنها در نظر می‌گیرند؛ از شنا و ژیمناستیک گرفته تا فوتبال، والیبال و... تصور هم این است که اگر این کلاس‌ها را زودتر برای بچه‌ها شروع کنند، آنها موفق‌تر می‌شوند. دیده شده دختر یا پسر بچه‌ای که هنوز نمی‌تواند بعضی از کلمات را ادا کند، در کلاس‌های ورزشی دیده می‌شود؛ بچه هایی که مجبورند حرکاتی انجام دهند که از عهده‌اش برنمی‌آیند. به نظر می‌رسد خانواده‌ها در آموزش دیدن بچه‌ها عجله دارند و شاید دلیل این اتفاق مشاوره‌های اشتباهی باشد که به آنها داده می‌شود. البته تبلیغات درآمدزایی باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی هم در این موضوع بی‌تاثیر نیست. آنها برای درآمدزایی بیشتر خانواده‌ها را ترغیب می‌کنند که از سنین پایین فرزندان‌شان را در کلاس‌های آموزشی ثبت‌نام کنند اما بررسی‌های کارشناسان ورزشی و حوزه روانشناسی کودک نشان می‌دهد که شروع ورزش باید در سن مناسب انجام شود. ورزش آمادگی جسمانی و اعتماد به نفس آنها را بالا می‌برد اما باخت در سنین پایین می‌تواند تاثیرات منفی روی روحیه بگذارد. بچه‌ها در هر سنی نمی‌توانند حرکات خاصی انجام بدهند. حرکت ساده بستن بند کفش‌ها در سنین پایین اتفاق نمی‌افتد چه برسد به حرکاتی مثل ورزش‌های ژیمناستیک یا ورزش‌های دیگر. ناتوانی در انجام این حرکات به طور حتم تاثیرات مخربی بر روحیه بچه‌ها می‌گذارد که تنفر از ورزش ابتدایی‌ترین این تاثیرهاست.


ادامه مطلب
کودک و سلامتی,؟ و پاسخ,سرگرمی کودکان + بازدید : 549
+ نوشته شده در دوشنبه 23 تير 1393ساعت 17:45 توسط خاله ی مهربون |

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 ... 9 صفحه بعد