روابط والدین

✳♈❋ خانــواده من ❋♈✳

.×.×.×.×.پرپروک يعنی پروانــــــــه.×.×.×.×.

پست ثابت

+ بازدید :
+ نوشته شده در چهارشنبه 21 شهريور 1396ساعت 4:36 توسط خاله ی مهربون

پس از طلاق...

طلاق همیشه دردناک است، پر از اضطراب و استرس. چه در مراحل قبل از آن و چه بعد از آن. اما بدانید که زندگی ادامه دارد و شما باید به خودتان کمک کنید که به زندگی عادی خود بازگردید.
 

ادامه مطلب
روابط والدین + بازدید : 237
+ نوشته شده در يکشنبه 16 خرداد 1395ساعت 22:22 توسط خاله ی مهربون |

۹ عادتی که زوج‌های خوشبخت به هر قیمتی شده از آن دوری می‌‌کنند

مطمئنا، بارها درباره‌ی نکات ضروری برای برقراری رابطه‌ی سالم و شاد شنیده‌اید، اما در مورد کارهایی که نباید انجام داد، چطور؟ 

 
 

ادامه مطلب
روابط والدین + بازدید : 288
+ نوشته شده در يکشنبه 11 بهمن 1394ساعت 18:12 توسط خاله ی مهربون |

فیلم پورنوگرافی واقعی است؟

وب سایت نی نی بان: رابطه جنسی فعالیتی است که با هیچ چیز دیگر در زندگی مشابه نیست و زمانی که بین زن و شوهر این اتفاق به خوبی بیفتد، عمق ارتباط و صمیمیت رابطه بیش می‌شود.
 


ادامه مطلب
روابط والدین + بازدید : 1203
+ نوشته شده در دوشنبه 25 آبان 1394ساعت 16:44 توسط خاله ی مهربون |

طلاق گرفتن ژنتیکی است؟!

مجله سیب سبز - بهاره اسلامی: شاید بعد از خواندن این مطلب، خود را به شکل یک عروسک خیمه‌شب‌بازی تصور کنید که ژن‌ها بندهایش را گرفته‌اند و همه رفتارهایش را هدایت می‌کنند. اگر چنین تصویری را در ذهن‌تان مرور می‌کنید، بیراه نرفته‌اید. محققان می‌گویند ژن‌ها بسیاری از رفتارهای ما را کنترل می‌کنند و بسیاری از عادت‌های‌مان را شکل می‌دهند. 

آنها پا را از این هم فراتر می‌گذارند و می‌گویند به ارث بردن یک ژن خاص حتی می‌تواند ظاهر و رنگ دور چشم ما را هم تغییر دهد یا اینکه به نافرجام ماندن عشق‌مان و جدایی از همسرمان هم دامن بزند. اگر هنوز باور نکرده‌اید که سلطه ژن‌ها بر زندگی‌تان تا چه اندازه جدی و مهلک است، این مطلب را بخوانید. البته ما شما را در میدان مینی که ژن‌ها برای‌تان درست کرده‌اند تنها نگذاشته‌ایم و راه و رسم دور زدن دردسرهایی که ژن‌ها برای‌تان درست کرده‌اند را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم.

تیرگی دور چشم

ظرف سال‌های اخیر که توجه به زیبایی‌های ظاهری بیشتر شده است، بازار اقلام مختلف محصولات آرایشی و بهداشتی هم رونق گرفته است. در این میان بعضی ادعاهای عجیب و غریب هم مطرح شده است؛ از جمله رفع کامل تیرگی‌های دور چشم. این در حالی است که متخصصان می‌گویند بیش از 90درصد تیرگی دور چشم ژنتیک است و با هیچ کرمی برطرف نمی‌شود. 


ادامه مطلب
روابط والدین + بازدید : 448
+ نوشته شده در چهارشنبه 3 دی 1393ساعت 15:53 توسط خاله ی مهربون |

همسر شما هم با خانم غریبه ای پیامک بازی می کند؟

خانمی ۲۷ ساله هستم. چند ماه بود که به رفتار شوهرم شک کرده بودم. احساس می کردم بی اعتنا و عصبانی است با خودم گفتم شاید به خاطر کارش است ولی در تلفن همراهش یک پیامک دیدم که ظاهراً متعلق به یک خانم بود. پیامک خیلی احساساتی بود، باید چه کار کنم؟
 


ادامه مطلب
خانواده,زنان,روابط والدین + بازدید : 497
+ نوشته شده در جمعه 21 آذر 1393ساعت 8:44 توسط خاله ی مهربون |

دروغ‌ های والدین در خدمت تربیت فرزندان

بسیاری از والدین در رفتارشان با فرزندان در بسیاری از مواقع به دروغ متوسل می‌شوند. از دروغ‌های به ظاهر بی‌اهمیت گرفته تا دروغ‌های "شاخدار". پژوهشگران نسبت به تأثیر این دروغ‌ها در روابط خانوادگی هشدار می‌دهند.

دویچه وله نوشت: "اگر شیطونی کنی، آن خانمی که اونجا ایستاده، دعوات می‌کنه!" این جمله را شاید بارها از زبان مادری که از دست شیطنت بچه‌اش عاصی شده‌، شنیده باشید. والدین بیشتر اوقات برای خلاصی از وضعیت "بغرنجی" که کودکانشان آن‌ها را در آن قرار داده‌اند، به دروغ متوسل می‌شوند. با این امید که این دروغ‌‌های مصلحتی غائله را هر چه زودتر ختم کند و آرامش باز گردد.
 

دروغ‌ های والدین در خدمت تربیت فرزندان

ادامه مطلب
روابط والدین + بازدید : 356
+ نوشته شده در چهارشنبه 5 آذر 1393ساعت 23:28 توسط خاله ی مهربون |

زوج های جوان، مخالف بچه دار شدن؟!

در گذشته داشتن فرزند زیاد نشانه تشخص بود و در داخل و خارج ایران فقرا بیشتر فرزند داشتند و این اصلا ربطی به نداشتن پول و ثروت نبود.
 

ادامه مطلب
روابط والدین + بازدید : 433
+ نوشته شده در چهارشنبه 5 آذر 1393ساعت 23:05 توسط خاله ی مهربون |

اختلافات والدین چه بر سر کودکان می آورد؟

سلامت ایران - مريم سيفي: بسياري اوقات همسران بدون توجه به حضور کودکان به نزاع و جر و بحث مي‌پردازند و به تصور اينکه کودک در سنيني خاص قادر به درک آنچه که بين والدين اتفاق مي‌افتد، نيست اختلافات زناشويي را امري طبيعي و پيش پا افتاده فرض مي‌کنند اما اختلافات زناشويي چه کمرنگ و سطحي باشد و چه عميق و خشونت‌آميز تاثيرات زيانباري در مسير رشد کودکان بر جاي مي‌گذارد و در آينده شاهد بزرگسالاني با اختلالات رفتاري خواهيم بود.دکتر محمود تلخابي دکتــراي تعــليم و تــربيت (آموزش و پرورش شناختي) عضو هيات علمي دانشگاه فرهنگيان و پژوهشکده علوم شناختي تنظيم‌کننده، تاثير اختلافات زناشويي را در رشد کودکان توضيح مي‌دهد.
 


ادامه مطلب
روابط والدین + بازدید : 397
+ نوشته شده در دوشنبه 19 آبان 1393ساعت 16:29 توسط خاله ی مهربون |

حاضري دوباره با همسرت ازدواج کني؟

سلامت ایران: مهارت در مديريت زندگي مهم‌ترين اصلي است که به شما کمک مي‌کند از پس بالا و پايين‌هاي زندگي‌تان بر‌آييد. تحقيقات نشان مي‌دهد افرادي که مهارت‌هاي زندگي را خوب ياد گرفته‌ و با تمرين، به افرادي ماهر تبديل شده‌اند، در فرايند مديريت اختلاف‌هاي زندگي بهتر عمل مي‌‌کنند.

 


ادامه مطلب
روابط والدین + بازدید : 436
+ نوشته شده در دوشنبه 19 آبان 1393ساعت 16:18 توسط خاله ی مهربون |

3 درس از مشاوران متخصص برای ساختن یک رابطه قوی با همسر !

آیا تا به حال با یک مشاور خانواده صحبت کرده اید؟ اگر رابطه شما به هم خورده است یا حتی بعد از جدایی تصمیم گرفتید به همسرتان بازگردید فکر بدی نیست که چند جلسه با مشاور صحبت کنید.


ادامه مطلب
روابط والدین + بازدید : 631
+ نوشته شده در چهارشنبه 9 مهر 1393ساعت 15:25 توسط خاله ی مهربون |

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 صفحه بعد