مردان

✳♈❋ خانــواده من ❋♈✳

.×.×.×.×.پرپروک يعنی پروانــــــــه.×.×.×.×.

پست ثابت

+ بازدید :
+ نوشته شده در چهارشنبه 21 شهريور 1396ساعت 4:36 توسط خاله ی مهربون

لحظات پدرانه ای که قند را در دل تان آب می کند

پدرها موجودات دوست داشتنی هستند. عشق آنها به فرزندان شان بی نهایت است، طوری که با نگاهی به رفتارشان می توان عمق آن را به خوبی حس کرد. در اینجا برخی از رفتارهای پدران را با فرزندان شان که واقعا جذاب و دوست داشتنی اند، برایتان آورده ایم. مطمئنا با دیدن این صحنه ها قند در دل شما هم آب می شود.
 
 
وقتی که او در کنار فرزندی که روی شکمش خوابیده، به خواب می رود.

ادامه مطلب
مناسبت ها,مردان + بازدید : 234
+ نوشته شده در چهارشنبه 23 فروردين 1396ساعت 10:43 توسط خاله ی مهربون |

چند توصیه به مردهایی که به‌زودی بابا می‌شوند

مجله سیب سبز: خانم باردار تنها کسی نیست که برای آمدن عضو جدید خانواده انتظار می‌کشد، زن و مرد هر دو با هم برای پیش بردن این پروژه تلاش می‌کنند. تحقیقات نشان می‌دهد وقتی پدران به‌طور فعال درگیر پروسه بارداری می‌شوند، مادران بارداری بهتری را سپری می‌کنند. کارهای زیادی وجود دارد که مردان می‌توانند برای همسران باردار خود انجام دهند، اما مشکل اینجاست که اغلب آنها نمی‌دانند در چنین موقعیت‌هایی باید چه کار کنند.
 


ادامه مطلب
مردان + بازدید : 148
+ نوشته شده در پنجشنبه 3 تير 1395ساعت 18:12 توسط خاله ی مهربون |

بروز مشکلات ناباروری در مردان با خمیردندان

مواد شیمیایی مختلف در محصولات غذایی، داروها، لوازم آرایشی، لوازم منزل، محصولات پلاستیکی مانند بطری آب و اسباب‌بازی وجود دارند.
 

ادامه مطلب
مردان + بازدید : 299
+ نوشته شده در يکشنبه 11 بهمن 1394ساعت 18:22 توسط خاله ی مهربون |

شایع ترین اختلال در سیستم تناسلی مردان

وب سایت نی نی بان: بیضه نزول نکرده از جمله شایع ترین ناهنجاری های مادرزادی و اختلال در سیستم تناسلی مردان است.
 


ادامه مطلب
مردان + بازدید : 557
+ نوشته شده در دوشنبه 25 آبان 1394ساعت 16:28 توسط خاله ی مهربون |

لپ تاپ توان باروری مردان را کم می کند؟

مجله دنیای سلامت: اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که روزانه زمان زیادی را صرف کار با وسایلی نظیر تلفن همراه، تبلت یا  لپ تاپ می کنید، بدانید که تنها نیستید. در دنیای امروزی، تکنولوژی هر جایی که فکرش را بکنید وجود دارد. به نظر می رسد، امروزه بسیاری از افراد نه فقط به دلیل نیاز، بلکه بنا به عادت اقدام به استفاده از وسایل الکترونیکی می کنند. 
 


ادامه مطلب
مادر و کودک,مردان + بازدید : 898
+ نوشته شده در شنبه 20 دی 1393ساعت 2:17 توسط خاله ی مهربون |

درمان اختلال یک رفتار جنسی مردانه

اختلال در نغوظ، اختلال نسبتا شایعی در بین مردان میانسال و یکی از موارد بسیار مهم سوءاستفاده شبکه‌های ماهواره‌ای و رسانه‌های زرد و اینترنتی است. این شبکه‌ها، گروه‌های بزرگی هستند که از وجود چنین بیماری‌هایی در مردان سودهای کلان می‌برند و اکثرا تبلیغاتی واهی، غیرواقعی و نادرست برای درمان آن دارند. ‌در این مبحث به درمان‌های علمی اختلال نعوظ می‌پردازیم .


ادامه مطلب
مردان + بازدید : 515
+ نوشته شده در چهارشنبه 3 دی 1393ساعت 16:08 توسط خاله ی مهربون |

آیا فرزند شما پسر خواهد شد؟

روزنامه شهروند - دکتر امیر مدیر: وقتی یک زوج برای درمان مشکل ناباروری یا هرگونه مشاوره در ارتباط با فرزند آینده خود مراجعه می‌کنند، بعد از معاینه و پرسش‌های اولیه، اولین آزمایشی که برای مرد درخواست می‌شود آزمایش بررسی و آنالیز مایع منی است.


ادامه مطلب
مردان + بازدید : 594
+ نوشته شده در دوشنبه 19 آبان 1393ساعت 16:24 توسط خاله ی مهربون |

پدر! تو منو درک نمي کني

زندگی مثبت: کودک به بازي و ايجاد ارتباط عاطفي با پدر نياز دارد و اگر پدر در سن پايين و جوان هم حوصله بازي با فرزندش را نداشته باشد يا نتواند نيازهاي عاطفي او را تامين کند تفاوتي با يک پدر مسن ندارد با اين حال در حال حاضر پدراني هستند که فاصله سني زيادي با فرزندانشان دارند. راهکارهايي که در مقاله زير مي‌خوانيد، مي‌تواند راهگشاي خوبي براي اين گروه از پدران باشد.


ادامه مطلب
؟ و پاسخ,مردان + بازدید : 394
+ نوشته شده در جمعه 14 شهريور 1393ساعت 4:03 توسط خاله ی مهربون |

پدر شدن در سن بالا، خطرناکه؟

سلامت ایران: این واقعیت قابل انکار نیست که تغییرات همه‌جانبه زندگی امروزی، سن ازدواج و زمان باروری را هم تحت‌تاثیر قرار داده است. بسیاری از ما تصور می‌کنیم فقط زنان با دیر ازدواج کردن و به تبع آن، دیر اقدام کردن برای بچه‌دار شدن، دچار مشکل می‌شوند و سن مردان کمتر به بچه‌دار شدن آنها ربط دارد در صورتی که این‌طور نیست. بچه‌دارشدن در جامعه امروزی با همه مشکلات آن، از اولویت‌های آخر زوج‌ها شده است. اگر سال‌های طلایی باروری برای زنان با رسیدن سن یائسگی پایان می‌یابد اما مردان تا پایان عمر می‌توانند بچه‌دار شوند. با این حال نباید از آثار منفی افزایش سن پدران بر سلامت کودکان غافل شد.
 

پدر شدن در سن بالا بی خطر است؟

ادامه مطلب
؟ و پاسخ,مردان + بازدید : 510
+ نوشته شده در سه شنبه 11 شهريور 1393ساعت 18:23 توسط خاله ی مهربون |

واریس و خطر ناباروری در مردان!

مجله سیب سبز: تقریبا همه ما با واژه «واریس» آشنایی داریم و فکر می‌کنیم این عارضه فقط در ناحیه پا ایجاد می‌شود درحالی که واریس ممکن است در هر بخشی از سیاه‌رگ‌های بدن ایجاد شود که یکی از این مناطق بیضه‌هاست! در قسمت فوقانی هر بیضه، شبکه‌ای از سیاهرگ‌ها وجود دارد. اگر به هر دلیل این وریدها دچار اختلال شوند، واریس سیاهرگ‌های بیضه به‌وجود می‌آید که به آن واریکوسل گفته می‌شود. واریکوسل امروزه شایع‌ترین علت قابل درمان ناباروری مردانه محسوب می‌شود. در این مقاله دکتر ناصر شخص‌سلیم، متخصص ارولوژی و دانشیار دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی، شما را با علل، عوارض، راه‌های تشخیص و درمان این بیماری آشنا می‌کند. 

ادامه مطلب
مردان + بازدید : 515
+ نوشته شده در پنجشنبه 23 مرداد 1393ساعت 1:46 توسط خاله ی مهربون |

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 صفحه بعد